Zapraszamy do kontaktu

O Nas

Firmę MyWam założyliśmy w 2009 roku.

Od samego początku nasze działania związane były z zaopatrzeniem w sprzęt rehabilitacyjny dzieci z niepełnosprawnościami. Na dzień dzisiejszy możemy śmiało powiedzieć, że te właśnie działania są naszą specjalizacją. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta nawiązujemy bliższą relację, której głównym celem jest zebranie informacji dotyczących dziecka z trzech źródeł: Rodzic, Rehabilitant, Lekarz. Ich analiza pozwala nam dopasować sprzęt rehabilitacyjny do potrzeb dziecka w najbardziej przydatny dla niego sposób.

Od kilku lat realizujemy nasze marzenia jako producent specjalnych wózków inwalidzkich dla dzieci niepełnosprawnych. Naszym sukcesem są bardzo dobrej jakości wózki MEWA, PEGAZ, GRIZZLY, MOUSE i najnowszy YETI. Każdy z nich posiada unikalne rozwiązania techniczne mające wpływ na komfort użytkowania zarówno małego pacjenta jak i opiekuna. Zachęcamy do zapoznania się z modelami naszej produkcji znajdującymi się w zakładce Wózki MyWam.

Nasze wysokiej jakości wózki specjalne to nie jedyny powód do dumy. W 2010 roku nawiązaliśmy bliską współpracę z polskim producentem ortotyki, firmą ERHEM z Dębicy. Łącząc siły produkcyjne z handlowymi we wspólnych staraniach przygotowujemy i wprowadzamy na rynek coraz to nowe zaopatrzenie ortopedyczne dla dzieci niepełnosprawnych. Jesteśmy też oficjalnym dystrybutorem ortezy HKAFO Kids i kombinezonu ROTHO. Ponadto od roku 2012 jesteśmy również przedstawicielem ortotyki ERHEM na terenie Polski.

Dokładamy wszelkich starań aby proponowane przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to licencjonowani fizjoterapeuci i magistrowie. Zgodnie z misją firmy MyWam służymy naszą wiedzą i doświadczeniem aby sprzedawane przez nas pomoce rehabilitacyjne w jak największym stopniu przyczyniły się do zwiększenia komfortu w codziennym życiu oraz poprawy stanu zdrowia naszych najmłodszych pacjentów!

Poznaj MyWam

Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza i głębokie zrozumienia dla naszych pacjentów – oto fundamenty, na których opiera się nasza działalność.

Ponad 11 lat na rynku

Ponad 100 produktów w ofercie

W tylu krajach pojawiły się produkty MyWam

Zapraszamy do kontaktu

Tel. +48 32 720 28 11

Biuro

ul. Szczecińska 10, Chorzów