Zapraszamy do kontaktu

RECARO SPORT HERO REHA

Fotelik samochodowy RECARO SPORT HERO REHA od THOMASHILFEN jest przystosowany do przewożenia dzieci z niepełno-sprawnością. Powstał z myślą o dzieciach o wadze od 9 do 36 kg, przez co ma zastosowanie w trzech klasach wagowych. Takie rozwiązanie pozwala na zastosowanie dla dzieci między 9 miesiącem, a 12 rokiem życia. Posiada dwa rodzaje zapięć współpracujących z pasami w aucie: adaptery za oparciem pleców dla dzieci o wadze od 9 do 20 kg, a także adaptery przy zagłówku i biodrach dla dzieci
o wadze od 15 do 36 kg.

RECARO SPORT HERO REHA został wyposażony w regulowany zagłówek, system pelot pozycjonujących dla dzieci w małym i średnim przedziale wagowym, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa a także łatwą regulację pochylenia przy wykorzystaniu pokrętła. Wykonany jest z bardzo dobrej jakości tkanin i pianek, dlatego komfort siedzenia jest na najwyższym poziomie.

PRODUCENT: Thomas Hilfen für Körperbehinderte GmbH & Co. Medico KG

DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

NAJWAŻNIEJSZE DANE TECHNICZNE:

Rozmiar

ilość dostępnych rozmiarów: 1

Stabilizacja

stabilizacja: DUŻA

PARAMETRY UŻYTKOWNIKA:

wzrost użytkownika: 90 – 130 cm

maksymalna waga użytkownika 9 – 36 kg

Wskazania

  • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
  • porażenia i niedowłady tułowia
  • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała:
    • mózgowe porażenie dziecięce
    • przepuklina oponowo – rdzeniowa
    • dystrofie mięśniowe

UWAGA!

Wybór wyrobu medycznego właściwego dla konkretnego schorzenia i stanu pacjenta musi zostać dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem fizjoterapeutą.

Kolory

Dostępne kolory

Recaro Sport Hero Reha Kolor 

Pliki

Dane Techniczne Mini

Kontakt

    Potrzebujesz więcej informacji?

    Skontaktuj się z nami

    Imię

    Adres email *

    Telefon

    Województwo

    Temat

    Treść wiadomości *


    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma MYWAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w 41-516 Chorzowie, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272771861 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000897717 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
    W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
    Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Polska sp. z o.o. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o. Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o.. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
    Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem tel: 32 720 28 11, poprzez adres e-mail biuro@mywam.pl lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
    Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

    DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

    TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

    UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

    UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

    Tel. +48 32 720 28 11

    Biuro

    ul. Szczecińska 10, Chorzów