Zapraszamy do kontaktu

KANGAROO

Gorset odciążająco – stabilizujący KANGAROO to nowość w naszej ofercie. Orteza ma na celu poprawę warunków statycznych oraz dynamicznych w obrębie tułowia oraz całej sylwetki. Wykonywana jest z elastycznego materiału oraz indywidualnie dobieranych elementów odciążająco -stabilizujących. Występuje w czterech wersjach: BASIC, EASY, ZIP-ZAP i PANTS.

 

Md Pl 

PRODUCENT: Zakład Elektromechaniczny ERHEM Hończak i Wspólnicy Sp.J.
DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

Gorset KANGAROO jest dostępny w czterech wersjach:

BASIC
przeznaczona jest dla najmłodszych pacjentów, wykazujących aktywność w leżeniu oraz niskich pozycjach: pełzanie, czworakowanie, próby siadania.

EASY
dwuczęściowa budowa pozwala na wygodny sposób jej zakładania u pacjentów z problemami dużej niestabilności, często leżących. Przeznaczony głównie do poprawy stabilizacji w siedzeniu lub podczas pionizacji.

ZIP-ZAP
z zamkiem centralnym pozwala na łatwe oraz szybkie zakładanie i zdejmowanie ortezy. Zapięcie w kroku ułatwienia wykonywanie codziennych czynności toaletowych.

PANTS
z nogawkami oraz zamkiem centralnym stworzona dla pacjentów chodzących. Orteza obejmując całą miednicę oraz uda wspomaga pracę mięśni pośladkowych, a poprzez to również jej ustawienie.

Gorset KANGAROO wykonywany jest na podstawie miar. W zależności od indywidualnych wskazań występuje w różnej formie bazowej (body), do której dopinane są elementy stabilizujące lub korygujące.

Kangaroo Elementy

Elementy te przybierają formę elastycznych taśm, stelaży grzbietowych lub anatomicznie wyprofilowanych pelot, które w zależności od przebiegu mogą wspomagać działanie wyprostne lub zgięciowe.

KANGAROO SCOLIO gorset korekcyjny do leczenia skolioz.

FORMA EASY – Gorset dwuczęściowy, otwierany również z boku. Przód i tył z neoprenu.

FORMA REGULAR – Gorset dwuczęściowy. Tył z neoprenu, przód z lycry.

STABILIZACJA / KOREKCJA – płaszczyzna strzałkowa i czołowa elastyczny stelaż oraz metalowe stalki (tylko dla formy Easy i Regular) + dwie taśmy elastyczne

Kangaroo Scolio

WSKAZANIA:

 • Zaburzenia neurofizjologiczne (m.p.dz.,opóźnienie rozwoju psychomotorycznego)
 • Rozszczep kręgosłupa
 • Dystrofie mięśniowe
 • Zespół Downa
 • Zaburzenia integracji sensorycznej przebiegających z gwałtowną utratą równowagi oraz niepewnością grawitacyjną

UWAGA!

Wybór wyrobu medycznego właściwego dla konkretnego schorzenia i stanu pacjenta musi zostać dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem fizjoterapeutą.

Katalog Ortotyka Mywam Polska Q

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami

  Imię

  Adres email *

  Telefon

  Województwo

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma MYWAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w 41-516 Chorzowie, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272771861 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000897717 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Polska sp. z o.o. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o. Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o.. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem tel: 32 720 28 11, poprzez adres e-mail biuro@mywam.pl lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

  TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

  UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

  UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

  Tel. +48 32 720 28 11

  Biuro

  ul. Szczecińska 10, Chorzów