Zapraszamy do kontaktu

HERCULES SMALL

Fotelik samochodowy Hercules Small rehab jest wyrobem medycznym klasy 1. Przeznaczony jest do przewozu osób niepełnosprawnych oraz do utrzymania bezpiecznej pozycji siedzącej użytkownika o wzroście 100 – 150 cm i masie ciała 18.1 – 50 kg w pojazdach mechanicznych. Fotelik rehabilitacyjny zapewnia dodatkowe wsparcie dla bezpiecznego siedzenia, stabilizacji kontroli głowy i stabilnego osadzenia w obszarze miednicy. Zapewnia stabilną i fizjologiczną pozycję, gdy standardowy fotelik samochodowy jest zbyt mały lub nieodpowiedni, albo gdy pasy bezpieczeństwa pojazdu nie wystarczają do przyjęcia wyprostowanej pozycji siedzącej w samochodzie.

Fotelik jest zawsze zabezpieczony 3-punktowym pasem bezpieczeństwa pojazdu, natomiast pięciopunktowy pas bezpieczeństwa fotelika rehab służy do ustawienia i podtrzymania wyprostowanej pozycji siedzącej użytkownika. 

Fotelik można dostosować do wzrostu użytkownika lub budowy ciała różnych użytkowników poprzez regulację wysokości oparcia, zagłówka, podparcia miednicy, głębokości siedziska i prowadzenia nóg.

Urządzenie wyposażone jest w regulowaną prowadnicę do nóg, poduszkę chroniącą przed uderzeniami bocznymi oraz osłonę stawu skokowego.

Dzięki funkcji obrotowej fotelik Hercules Small można obrócić, aby otworzyć drzwi pojazdu. Ułatwia to wsiadanie i wysiadanie z Hercules Small.

Adapter Seatfix zapewnia pewne połączenie z pojazdem, jednak warunkiem zastosowania adaptera Seatfix jest istniejące wyposażenie ISOFIX pojazdu. W przypadku braku połączenia Isofix, drążek stabilizujący może być użyty jako alternatywa.

PRODUCENT: Thomas Hilfen für Körperbehinderte GmbH & Co. Medico KG

DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

NAJWAŻNIEJSZE DANE TECHNICZNE:

Rozmiar

ilość dostępnych rozmiarów: 1

Stabilizacja

stabilizacja: DUŻA

PARAMETRY UŻYTKOWNIKA:

wzrost użytkownika: 100-150 cm

maksymalna waga użytkownika 50 kg

Wskazania

 • ograniczenia strukturalne i/lub funkcjonalne
 • wady rozwojowe w obszarze głowy i tułowia
 • upośledzenie umysłowe lub neurologicznie
 • zaburzenia percepcji

UWAGA!

Wybór wyrobu medycznego właściwego dla konkretnego schorzenia i stanu pacjenta musi zostać dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem fizjoterapeutą.

Kolory

Dostępne kolory

Hercules Small Kolory

Pliki

Dane Techniczne Mini

Kontakt

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami

  Imię

  Adres email *

  Telefon

  Województwo

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma MYWAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w 41-516 Chorzowie, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272771861 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000897717 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Polska sp. z o.o. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o. Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o.. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem tel: 32 720 28 11, poprzez adres e-mail biuro@mywam.pl lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

  TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

  UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

  UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

  Tel. +48 32 720 28 11

  Biuro

  ul. Szczecińska 10, Chorzów