Zapraszamy do kontaktu

ASTRIDE PRO

ASTRIDE PRO™ to nowoczesny, jednokolumnowy pionizator statyczny z funkcją odwiedzenia nóg. Urządzenie ma możliwość dużej regulacji w obrębie stóp, kolan oraz tułowia. Pionizator ten posiada innowacyjne rozwiązania w postaci zastosowania tulei ślizgowych pozwalających na płynną i bezpunktową regulację ułatwiającą dopasowanie urządzenia do użytkownika. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.

Dzięki zastosowaniu pionizatora możliwe jest PRAWIDŁOWE I BEZPIECZNE USTAWIENIE CIAŁA DZIECKA POPRZEZ:

 • Funkcję odwiedzenia kończyn dolnych, dzięki której jest możliwość rozciągania mięśni i zapobiegania przykurczom oraz prawidłowego ustawiania kończyn dolnych, zapobiegając zwichnięciu czy prewencji dyslokacji stawów biodrowych.
 • Zmianę ustawienia stóp w kierunku przód/tył, oraz w zakresie przywiedzenie/odwiedzenie w celu profilaktyki koślawości czy szpotawości. Dodatkowo podłoże stóp jest profilowane z zabezpieczeniami bocznymi, co zapobiega i gwarantuje stabilne ustawienie stóp, a tym samym kończyn dolnych.
 • Obrotowe peloty w obrębie kolan eliminują ucisk na rzepkę w stawie kolanowym, stabilizują oraz zabezpieczają prawidłowe ustawienie kończyn dolnych w trakcie pionizacji. Posiadając niezależną regulacje wysokości, szerokości i głębokości, umożliwia indywidualne dostosowanie do dziecka, zarówno w przypadku przykurczów zgięciowych jak i wyprostnych kolan.
 • Niezależne obejmy piersiowe i biodrowe w obrębie tułowia, które umożliwiają proste włożenie i wyjęcie dziecka z pionizatora i jego prawidłową stabilizacje. Wygodne pasy oraz peloty, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort podczas pionizacji, dają możliwość ustawienia pełnego wyprostu bioder z zabezpieczeniem pozycji miednicy.

Stabilna podstawa wyposażona w koła z niezależnymi hamulcami pozwala na przemieszczanie pionizatora między pomieszczeniami. Dodatkowo praktyczny blat stolika umożliwia terapię oraz wykonywanie codziennych czynności, takich jak nauka czy zabawa.

PRODUCENT: Akces-MED Sp. z o.o.

DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

NAJWAŻNIEJSZE DANE TECHNICZNE:

Parametry Po Złozeniu

Funkcja odwiedzenia nóg

Rozmiar

Ilość dostępnych rozmiarów: 1

PARAMETRY UŻYTKOWNIKA:

Maksymalna waga: 50 kg

Wzrost użytkownika: 90 – 130 cm

Wskazania

 • mózgowe porażenie dziecięce
 • dystrofie mięśniowe
 • porażenia różnego pochodzenia
 • rozszczep kręgosłupa
 • przepukliny oponowo-rdzeniowe
 • stany po urazach kręgosłupa
 • stany po urazach czaszkowo-mózgowych
 • guzy mózgu

 

UWAGA!

Wybór wyrobu medycznego właściwego dla konkretnego schorzenia i stanu pacjenta musi zostać dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem fizjoterapeutą.

Kolory

Dostępne kolory

F6d2ae

Pliki

Dane Techniczne Mini

Kontakt

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami

  Imię

  Adres email *

  Telefon

  Województwo

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma MYWAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w 41-516 Chorzowie, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272771861 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000897717 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Polska sp. z o.o. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o. Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o.. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem tel: 32 720 28 11, poprzez adres e-mail biuro@mywam.pl lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

  TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

  UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

  UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

  Tel. +48 32 720 28 11

  Biuro

  ul. Szczecińska 10, Chorzów