Zapraszamy do kontaktu

KOTEK I

Pionizator KOTEK I™ powstał z myślą o przedniej pionizacji dzieci, u których dysfunkcje narządu ruchu uniemożliwiają samodzielne przyjmowanie pozycji stojącej. Pionizacja dziecka stymuluje jego rozwój psychofizyczny, gdyż może dzięki temu zdobywać nowe doświadczenia poprzez obserwację najbliższego otoczenia. Ponadto reguluje ona procesy fizjologiczne oraz dotlenia organizm dziecka. KOTEK I™ daje wiele korzyści podczas jego użytkowania.

Urządzenie wyposażone jest w sprężynę gazową, która pomaga we właściwym ustawieniu kąta pochylenia i dzięki temu daje możliwość łatwej i płynnej zmiany kąta pochylenia (od 25° do 85°) nawet z dzieckiem w urządzeniu. Rozbudowany system pelot piersiowych, do bocznej stabilizacji tułowia oraz pelot biodrowych do bocznej stabilizacji bioder, a także pasów bezpieczeństwa, sprawia, że dziecko czuje się w KOTKU I™ bardzo pewnie i bezpiecznie, a stopki z regulacją 3D pozwalają na korekcję ustawienia stóp we wszystkich płaszczyznach.

Regulowany, owalny klin międzyudowy z możliwością regulacji wysokości ułatwia utrzymanie poprawnej pozycji stojącej oraz separuje nogi, co jest szczególnie ważne przy tendencji do koślawienia kolan.

Dodatkowo u osób z ograniczoną kontrolą głowy, aby zapobiegać jej opadaniu, urządzenie wyposażono w pas podtrzymujący głowę mocowany do zagłówka za pomocą taśm velcro. 

Pionizator wyposażony jest także w stolik z pojemnikiem, który wspomaga rozwój i zabawę. Stelaż posiada koła jezdne wyposażone w hamulce.

W trosce o małego użytkownika produkt został wykonany z ekologicznych, bezpiecznych dla człowieka i środowiska materiałów.

PRODUCENT: Akces-MED Sp. z o.o.

DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

NAJWAŻNIEJSZE DANE TECHNICZNE:

Parametry Po Złozeniu

Pionizator do przedniej pionizacji

Rozmiar

Ilość dostępnych rozmiarów: 1

PARAMETRY UŻYTKOWNIKA:

Maksymalna waga: 25 kg

Wzrost użytkownika: 70 – 100 cm

Wskazania

 • mózgowe porażenie dziecięce – różne postacie
 • uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego o różnej etiologii z niedowładami kończyn, ciężkimi zburzeniami równowagi i koordynacji ruchów
 • choroby demielinizacyjne (stwardnienie rozsiane – SM, stwardnienie zanikowe boczne – SLA i inne)
 • przepuklinę oponowo-rdzeniową
 • choroby mięśni przebiegające z niedowładami i porażeniami
 • zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn
 • choroby reumatyczne
 • inne choroby przebiegające z niedowładami, porażeniami, uszkodzeniami w zakresie narządu ruchu
 • przebyte urazy czaszkowo-mózgowe lub urazy kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego z niedowładami i porażeniami

 

UWAGA!

Wybór wyrobu medycznego właściwego dla konkretnego schorzenia i stanu pacjenta musi zostać dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem fizjoterapeutą.

Kolory

Dostępne kolory

Kotek I Kolory

Pliki

Dane Techniczne Mini

Kontakt

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami

  Imię

  Adres email *

  Telefon

  Województwo

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma MYWAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w 41-516 Chorzowie, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272771861 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000897717 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Polska sp. z o.o. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o. Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o.. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem tel: 32 720 28 11, poprzez adres e-mail biuro@mywam.pl lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

  TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

  UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

  UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

  Tel. +48 32 720 28 11

  Biuro

  ul. Szczecińska 10, Chorzów