Zapraszamy do kontaktu

LeviActive zestaw

System do Ćwiczeń i Rehabilitacji LeviActive umożliwia prowadzenie selektywnych ćwiczeń w obrębie kończyć górnych i dolnych, a także złożonych ćwiczeń funkcjonalnych.

LeviActive to wielofunkcyjny system do rehabilitacji i ćwiczeń, zamocowany do ściany, przeznaczony do użytku domowego oraz w placówkach rehabilitacyjnych. LeviActive wraz z akcesoriami daje możliwość wykonywania szeregu ćwiczeń, pionizacji i reedukacji chodu. Cały system jest skonstruowany w taki sposób, by pozwalał na wykonywanie ruchu wielopłaszczyznowego – co niezbędne jest w prowadzeniu ćwiczeń funkcjonalnych. Umożliwia także ćwiczenia z pozycji siedzącej, bez konieczności opuszczania wózka, dzięki akcesoriom, które są zaprojektowane modułowo i łatwo dostępne. System wykorzystuje do tego doskonale już znany podnośnik ścienny LeviCare Q140


Zestaw Levicare Q140 z LeviActive zawiera:

– 1x Rama LeviActive
– 1x Podnośnik LeviCare Q140 (bez wieszaka płaskiego 4-punktowego)
– 1x Wieszak LeviActive
– 1x Zestaw gum do podwieszenia (8x gumy szare + 8x gumy zielone)
– 1x Zestaw gum do ćwiczeń  (0,6m oraz 1m – żółta, zielona, czerwona, niebieska)
– 1x Zestaw uchwytów (1x bloczek z karabińczykiem, 2x uchwyt do gum, 1x drążek drewniany 50cm mocowany do gum, 1x drążek drewniany 70cm mocowany do ramy,  1x drążek 100 cm , 1x blokada obrotu , 1x drążek odsunięty)
– 1x Ramię poprzeczne  (4x suwnica , 4x linka regulowana 2m , 1x linka bez regulacji z dwoma karabińczykami , 2x podwieszka do podwieszenia kończyn M , 2x podwieszka do powieszenia kończyn L)
– 1x Zestaw podajników  (2x podajnik z regulacją zielony , 2x podajnik z regulacją z oczkiem zielony)
– 1x Organizer
– 1x Kamizelka Levikam Trainer

PRODUCENT: LeviCare

DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

Wskazania

 • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
 • porażenia i niedowłady tułowia
 • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała:
  • mózgowe porażenie dziecięce
  • przepuklina oponowo – rdzeniowa
  • dystrofie mięśniowe

UWAGA!

Wybór wyrobu medycznego właściwego dla konkretnego schorzenia i stanu pacjenta musi zostać dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem fizjoterapeutą.

Kolory

Dostępne kolory:

Pliki

Kontakt

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami

  Imię

  Adres email *

  Telefon

  Województwo

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma MYWAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w 41-516 Chorzowie, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272771861 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000897717 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Polska sp. z o.o. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o. Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o.. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem tel: 32 720 28 11, poprzez adres e-mail biuro@mywam.pl lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

  TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

  UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

  UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

  Tel. +48 32 720 28 11

  Biuro

  ul. Szczecińska 10, Chorzów