Zapraszamy do kontaktu

HOP TRIKES

Rowery Rehabilitacyjne Trójkołowe HOP TRIKES firmy LIW CARE przeznaczone są do rehabilitacji ruchowej, jazdy i transportu osób z niepełnosprawnością oraz starszych. Dobrze sprawdzają się u osób, którym schorzenia uniemożliwiają samodzielne poruszanie się na zwykłym dwukołowym rowerze.

Znacząco pomagają zwiększyć siłę mięśniową, kondycję, a także cieszyć się z uprawiania aktywności fizycznej na zewnątrz na każdym rodzaju utwardzonej nawierzchni.

Dzięki dwóm kołom z tyłu roweru, korzystanie z urządzenia nie wymaga zmysłu równowagi i balansowania ciałem, aby utrzymać równowagę niezbędną do jazdy.

W ofercie mamy cztery rozmiary charakteryzujące się różną wielkością kół: 16” (cali) /20”/24” lub 26”.

Wybór kierownicy jest kluczowy, żeby rowerzysta czuł się wygodnie na rowerze i miał poczucie kontroli nad swoim pojazdem. W ofercie dostępna jest prosta, zgięta lub składana z regulacją wysokości i kąta pochylenia.

Siodełko – musi być dostosowane do potrzeb użytkownika. Oferta obejmuje kilka modeli. Różna długość kończyn dolnych nie będzie problemem – oferujemy korby różnej długości, a dodatkowo zaprojektowaliśmy adapter do ich skrócenia.

Dostępne są także platformy do mocowania stóp oraz ortezy stabilizujące kończynę dolną. Stabilizację tułowia realizujemy poprzez szeroki zestaw akcesoriów (wsparcie pleców, bioder, kamizelka, zagłówek, majtki stabilizujące miednicę). Oferta obejmuje konkretne rozmiary, a także zamówienia indywidualne.

W ramach wyposażenia dodatkowego oferujemy również rączkę do prowadzenia z hamulcem oraz z funkcją zmiany kierunku jazdy.

PRODUCENT:  LIW Care Technology Sp. z o.o.

DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

Wskazania

  • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
  • porażenia i niedowłady tułowia
  • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała:
    • mózgowe porażenie dziecięce
    • przepuklina oponowo – rdzeniowa
    • dystrofie mięśniowe

UWAGA!

Wybór wyrobu medycznego właściwego dla konkretnego schorzenia i stanu pacjenta musi zostać dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem fizjoterapeutą.

Kolory

Dostępne kolory

Hop Kolory

Pliki

Dane Techniczne Mini

Kontakt

    Potrzebujesz więcej informacji?

    Skontaktuj się z nami

    Imię

    Adres email *

    Telefon

    Województwo

    Temat

    Treść wiadomości *


    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma MYWAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w 41-516 Chorzowie, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272771861 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000897717 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
    W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
    Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Polska sp. z o.o. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o. Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o.. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
    Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem tel: 32 720 28 11, poprzez adres e-mail biuro@mywam.pl lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
    Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

    DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

    TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

    UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

    UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

    Tel. +48 32 720 28 11

    Biuro

    ul. Szczecińska 10, Chorzów