Zapraszamy do kontaktu

go.spider

Pionizator go.spider produkcji MyWam został stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach z niepełnosprawnością uniemożliwiającą im samodzielne stanie. Jego głównym celem jest wspomaganie pionizacji przy asyście opiekuna.

Prosta konstrukcja i niewielkie wymiary czynią go uniwersalnym urządzeniem, sprawdzającym się zarówno w warunkach domowych, jak i na zewnątrz.

Miękkie, regulowane stabilizatory na wysokości tułowia, bioder i kolan zapewniają wygodę. Zapinane na rzep pasy stabilizatorów oraz platformy utrzymują dziecko
w bezpiecznej pozycji.

Po zdemontowaniu modułu pionizującego go.spider może pełnić rolę chodzika ortopedycznego, wspomagającego edukację i reedukację chodu. Posiada funkcjonalne koła przednie z możliwością blokady kierunku jazdy, a także koła tylne z zabezpieczeniem przed niekontrolowanym cofaniem oraz spowalniaczem, dającym kontrolę nad prędkością poruszania się chodzika. Zabezpieczenia te sprawdzają się w przypadku dzieci z mniejsza kontrolą ruchową oraz początkujących użytkowników.

Go.spider to kompleksowe i uniwersalne urządzenie wspierające pionizację dziecka, a także wzmacniające postępy związane z jego aktywnością ruchową.

PARAMETRY UŻYTKOWNIKA
   wzrost użytkownika: 100 – 135 cm
Waga U  max. waga użytkownika: 35 kg
 • Blokada kierunku na przedni kole
 • Spowalniacz koła tylnego
 • Blokada niekontrolowanego cofania
 • Kompaktowy po złożeniu
 • Pełni funkcje pionizatora oraz chodzika

UWAGA!

Wybór wyrobu medycznego właściwego dla konkretnego schorzenia i stanu pacjenta musi zostać dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem fizjoterapeutą.

 

WSKAZANIA:

 • MPD
 • przepuklina oponowo – rdzeniowa
 • zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn
 • urazy mózgowo – czaszkowe
 • choroby demielinizacyjne

 

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Skontaktuj się z nami

  Imię

  Adres email *

  Telefon

  Województwo

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma MYWAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w 41-516 Chorzowie, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272771861 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000897717 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Polska sp. z o.o. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o. Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez firmę MYWAM Polska sp. z o.o.. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem tel: 32 720 28 11, poprzez adres e-mail biuro@mywam.pl lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

  TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

  UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

  UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

  Tel. +48 32 720 28 11

  Biuro

  ul. Szczecińska 10, Chorzów