Zapraszamy do kontaktu

III Bieg Para(mi)

11 maja 2022 | Aktualności

F2

W minioną sobotę 07 maja braliśmy udział w fantastycznym wydarzeniu, jakim był III Bieg Para(mi) organizowany przez fundację Fizjotriterapia. Follow your dreams.

Nasz PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY Patryk Nitoń wystąpił w roli pchacza-biegacza, nadającego pęd wózkowi z pasażerką – Zuzią. Razem przebyli dystans 10 kilometrów w fantastycznym stylu!

Ta przygoda nie byłaby możliwa, gdyby nie ich niezawodny sprzęt – wózek specjalny biegowy KOZLIK, który od niedawna wzbogaca naszą ofertę.

KOZLIK występuje w trzech rozmiarach: KOZLIK baby, KOZLIK junior i KOZLIK max. Ten wyjątkowy wózek specjalny łączy w sobie funkcje PRZYCZEPKI ROWEROWEJ, wózka SPACEROWEGO oraz BIEGOWEGO, a dzięki dodatkowym akcesoriom możliwe jest przekształcenie go w wózek do trekkingu górskiego, do biegu na nartach, czy też używać go jako sanek. Dzięki tak rozbudowanej gamie funkcjonalności, wózek KOZLIK pozwala czerpać jeszcze więcej radości z aktywności na świeżym powietrzu, zarówno osobom z niepełnosprawnością oraz ich opiekunom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wózku specjalnym KOZLIK, zapoznaj się z KARTĄ PRODUKTU lub skontaktuj się z naszymi KONSULTANTAMI w Twoim regionie.

 

DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Tel. +48 32 720 28 11

Biuro

ul. Szczecińska 10, Chorzów