Zapraszamy do kontaktu

Podsumowanie roku 2020

21 grudnia 2020 | Blog

Zbliżający się koniec roku zawsze jest czasem większych bądź mniejszych podsumowań i refleksji. Śmiało można powiedzieć, że rok 2020 był rokiem zaskakującym – wybuchła ogólnoświatowa pandemia, która zatrząsnęła otaczającą nas rzeczywistością i dotknęła każdego z nas w większym bądź też mniejszym stopniu. Czas zwątpienia i chwiejności w każdym zakątku świata…

Wierzymy, że następny rok dla Was wszystkich okaże się być lepszym jutrem, oddechem spokoju i pewności. Mamy również nadzieję, że w 2021 spotkamy się z Wami osobiście podczas targów branżowych w Rosji, Niemczech czy też Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na które już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.

Jednocześnie z całego serca pragniemy Wam podziękować za nieprzerwanie rosnące zaufanie i poszerzenie naszej wspólnej MyWam’owej rodziny w kolejnych krajach. Dziękujemy, że przez cały rok 2020 mimo wszystko tak często zapraszaliście nas do spotkań, szkoleń i prezentacji. Szczególnie ciepło wspominamy naszych hiszpańskich przyjaciół, którzy swoją niezwykłą serdecznością i otwartością, jak za dotknięciem magicznej różdżki, przyćmili trud i obawy podróży przez połowę Europy.

Wiele tematów i projektów planowaliśmy inaczej: Zdravookhranenije, czyli targi w Rosji, do których przygotowania kosztowały nas dużo pracy i wysiłku, ostatecznie ze względu na sytuację C19 zostały przeniesione na rok 2021. No cóż, bez wątpienia był to czas zaskoczeń, ale na szczęście w przeważającej większości zaskoczeń pozytywnych. Tak jak miało to miejsce chociażby w przypadku modelu Yeti; nasz nowy, przełomowy wózek wypuszczony w tym roku spotkał się z tak niesamowicie żywym zainteresowaniem, że z przytupem stał się jednym z Waszych ulubieńców.

… a propos ulubieńców, mamy nadzieję, że św. Mikołaj nie szepnął ani słowa o naszej kolorowej niespodziance, którą przygotowujemy dla Was na kolejny rok?!

PS
Ostatnie dni tego roku są też ostatnimi dniami naszego 11 jubileuszu istnienia i patrząc na Was, na naszą wspólną rodzinę, jej rozwój, siłę i niezłomność… nie moglibyśmy być szczęśliwsi.

Wszystkiego dobrego! 🙂
Zawsze i niezmiennie dla Was
MyWam

Rafał Chmielowiec

DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Tel. +48 32 720 28 11

Biuro

ul. Szczecińska 10, Chorzów