Zapraszamy do kontaktu

Nasi przedstawiciele – ludzie, którym możesz zaufać

18 marca 2020 | Blog

Pojawiają się wszędzie tam, gdzie zaistnieje potrzeba fachowej porady i rzetelnej informacji. Niezwykle otwarci i wspierający, jednocześnie zdecydowani w swoich działaniach i świadomi odpowiedzialności, jaka jest związana z ich zadaniem – tak po krótce można scharakteryzować naszych przedstawicieli medycznych. Czy można coś dodać? Oczywiście, że można.

 

Jarek Kozicki

JarekChoć pierwsze kroki na ścieżce edukacji kierował w stronę urządzeń mechanicznych, szybko zrozumiał, że najbardziej intrygującym i złożonym mechanizmem jest ludzkie ciało. Zafascynowany jego zdolnościami do regeneracji postanowił zgłębiać tę dziedzinę podejmując studia na kierunku fizjoterapia w Olsztynie.

Praca na stanowisku przedstawiciela medycznego MyWam Polska pozwoliła mu poszerzać horyzonty wiedzy i jednocześnie doświadczyć realiów życia i trudności, z jakimi na co dzień muszą mierzyć się nasi pacjenci i ich najbliżsi.

Jego pełne zrozumienia podejście do dzieci oraz ich rodzin w połączeniu z sumiennością i systematycznością pozwalają mu bezbłędnie wywiązywać się ze swych zadań, czego najlepszym dowodem są uśmiechy na twarzach małych pacjentów oraz łzy wzruszenia w oczach ich najbliższych. Nic nie daje takiej satysfakcji jak świadomość niesienia skutecznej pomocy, a co za tym idzie – radości z najdrobniejszych postępów w rehabilitacji.

Po skończonym dniu pracy Jarek z przyjemnością zatapia się w rodzinnej sielance, a gdy tylko nadarzy się możliwość zaszywa się z garażu oddając się swojemu hobby, jakim jest majsterkowanie.

Jego miłość do urządzeń mechanicznych nigdy całkowicie nie wygasła. Jazda na motocyklu stała się idealną odskocznią od codzienności. Z kolei zamiłowanie do nowinek technologicznych otworzyło przed Jarkiem niesamowity świat fotografii z zastosowaniem drona. Nic tak nie poszerza horyzontów jak zmiana perspektywy.

Pod opieką Jarka są województwa: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie i Lubuskie.

 

Michał Majchrzak

MichalZ wykształcenia fizjoterapia w pełni wykorzystujący możliwości, jakie daje mu praca w MyWam Polska. Na gorąco konfrontując nabytą wiedzę z rzeczywistością wypracował własne podejście do swoich pacjentów, u którego podstaw leżą ogromne pokłady empatii i zrozumienia. Sam przyznaje, że to właśnie praca nauczyła go szerszego spojrzenia na świat oraz codzienne problemy, z jakimi mierzą się mali pacjenci oraz ich najbliżsi.

Mając świadomość odpowiedzialności, jaka związana jest z jego zadaniem, przyjął za wyznacznik dobrze wykonanej pracy poprawę jakości życia i funkcjonowania swoich pacjentów oraz postępy w ich rehabilitacji. Świadomość niesienia pomocy i wsparcia daje Michałowi ogromną radość, satysfakcję oraz pomaga wnikliwiej przyglądać się własnemu życiu, by cieszyć się każdą jego chwilą.

Czas wolny to czas aktywny. Zdrowy tryb życia oraz ruch są nieodzownym elementem jego codzienności, umożliwiającym utrzymanie wewnętrznej równowagi. Również w tym przypadku przebija się akcent motoryzacyjny – zamiłowanie do jednośladów okazuje się łączyć pokolenia fizjoterapeutów.

Pod opieką Michała znajdują się województwa: Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie, Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie.

 

Patryk Nitoń

PatrykAbsolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku trener osobisty/dietetyk sportowy. Swoją naukę ukończył z tytułem magistra, a nabyta w trakcje jej trwania wiedza z zakresu biomechaniki, anatomii czy fizjologii pozwala Patrykowi na swobodną pracę z małym pacjentem.

W swoim zawodzie stawia przede wszystkim na dobro pacjenta i pozytywne relacje, dbając zarówno o efektywność proponowanych rozwiązań, jak i świetne samopoczucie pacjenta w trakcie trwania wizyty. Dzięki głębokiej empatii oraz umiejętności rozładowania napięcia, wszelkie stresy związane z czynnościami pomiarowymi szybko odchodzą w zapomnienie.

Na co dzień Patryk jest bardzo aktywny fizycznie, co odzwierciedla jego pasje i zainteresowania. Trenuje biegi uliczne, biegi z przeszkodami, a także kształtuje swoją sprawność podczas treningów siłowych. Jak każdy sportowiec – nigdy nie odpuszcza. Ta dewiza towarzyszy mu zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Pod opieką Patryka znajdują się województwa: Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie

 

Jakub Kasprzak

JakubJakub jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunkach ściśle związanych z ortopedią urazową oraz rehabilitacją sportową. Ścisły związek ukończonych kierunków z wykonywaną pracą pozwala mu szybko ocenić potrzeby małych pacjentów i bezbłędnie na nie odpowiadać.

Dzięki swojej empatii oraz spostrzegawczości doskonale sprawdza się w pracy z dziećmi. Ogromna wiedza oraz wysoka kultura osobista pozwalają na rzeczowy dialog z ich rodzicami, co znacznie uławia poszukiwania idealnych rozwiązań, które zaspokoją wyjątkowe potrzeby podopiecznych. To właśnie ich uśmiech oraz zaufanie rodziców przynoszą Jakubowi największą satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy.

Czas wolny Jakub spędza głównie na świeżym powietrzu. Bardzo lubi jazdę na rowerze spacery po górach oraz pływanie i to niezależnie od pory roku. Kontakt z naturą jest dla niego idealnym sposobem na regenerację i doładowanie akumulatorków, by skutecznie i z pasją realizować codzienne zadania.

Pod opieką Jakuba znajdują się województwa: Podkarpackie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Śląskie

 

Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi KONSULTANTAMI MEDYCZNYMI w regionach. Udzielą oni Państwu fachowych informacji, doradzą, pokierują oraz zorganizują spotkanie z Przedstawicielem Medycznym w Państwa regionie.

 

Katarzyna Kowalska – Franka

DYSTRYBUTOR / PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MyWam Polska sp. z o.o.

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ

UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

Tel. +48 32 720 28 11

Biuro

ul. Szczecińska 10, Chorzów