Zapraszamy do kontaktu

Nasi przedstawiciele – ludzie, którym możesz zaufać

18 marca 2020 | Blog

Pojawiają się wszędzie tam, gdzie zaistnieje potrzeba fachowej porady i rzetelnej informacji. Niezwykle otwarci i wspierający, jednocześnie zdecydowani w swoich działaniach i świadomi odpowiedzialności, jaka jest związana z ich zadaniem – tak po krótce można scharakteryzować naszych przedstawicieli. Czy można coś dodać? Oczywiście, że można.

Jarek Kozicki

Choć pierwsze kroki na ścieżce edukacji kierował w stronę urządzeń mechanicznych, szybko zrozumiał, że najbardziej intrygującym i złożonym mechanizmem jest ludzkie ciało. Zafascynowany jego zdolnościami do regeneracji postanowił zgłębiać tę dziedzinę podejmując studia na kierunku fizjoterapia w Olsztynie.

Praca na stanowisku przedstawiciela medycznego MyWam pozwoliła mu poszerzać horyzonty wiedzy i jednocześnie doświadczyć realiów życia i trudności, z jakimi na co dzień muszą mierzyć się nasi pacjenci i ich najbliżsi.

Jego pełne zrozumienia podejście do dzieci oraz ich rodzin w połączeniu z sumiennością i systematycznością pozwalają mu bezbłędnie wywiązywać się ze swych zadań, czego najlepszym dowodem są uśmiechy na twarzach małych pacjentów oraz łzy wzruszenia w oczach ich najbliższych. Nic nie daje takiej satysfakcji jak świadomość niesienia skutecznej pomocy, a co za tym idzie – radości z najdrobniejszych postępów w rehabilitacji.

Po skończonym dniu pracy Jarek z przyjemnością zatapia się w rodzinnej sielance, a gdy tylko nadarzy się możliwość zaszywa się z garażu oddając się swojemu hobby, jakim jest majsterkowanie.

Jego miłość do urządzeń mechanicznych nigdy całkowicie nie wygasła. Jazda na motocyklu stała się idealną odskocznią od codzienności. Z kolei zamiłowanie do nowinek technologicznych otworzyło przed Jarkiem niesamowity świat fotografii z zastosowaniem drona. Nic tak nie poszerza horyzontów jak zmiana perspektywy.

Pod opieką Jarka są województwa: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie i Lubuskie.

Michał Majchrzak

Aktualnie student na kierunku fizjoterapia w pełni wykorzystujący możliwości, jakie daje mu praca w MyWam. Na gorąco konfrontując nabytą wiedzę z rzeczywistością wypracował własne podejście do swoich pacjentów, u którego podstaw leżą ogromne pokłady empatii i zrozumienia. Sam przyznaje, że to właśnie praca nauczyła go szerszego spojrzenia na świat oraz codzienne problemy, z jakimi mierzą się mali pacjenci oraz ich najbliżsi.

Mając świadomość odpowiedzialności, jaka związana jest z jego zadaniem, przyjął za wyznacznik dobrze wykonanej pracy poprawę jakości życia i funkcjonowania swoich pacjentów oraz postępy w ich rehabilitacji. Świadomość niesienia pomocy i wsparcia daje Michałowi ogromną radość, satysfakcję oraz pomaga wnikliwiej przyglądać się własnemu życiu, by cieszyć się każdą jego chwilą.

Czas wolny to czas aktywny. Zdrowy tryb życia oraz ruch są nieodzownym elementem jego codzienności, umożliwiającym utrzymanie wewnętrznej równowagi. Również w tym przypadku przebija się akcent motoryzacyjny – zamiłowanie do jednośladów okazuje się łączyć pokolenia fizjoterapeutów J

Pod opieką Michała znajdują się województwa: Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie, Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie.

Tomek Grabowski

Ukończywszy naukę w profilowanej klasie biologiczno-chemicznej, Tomek podjął studia na kierunku fizjoterapia w Krakowie, które ukończył z tytułem magisterskim.

Gruntowna wiedza oraz wyjątkowa osobowość umożliwiła mu zdobywanie zarówno doświadczenia, jak i sympatii swoich pacjentów. Świadom odpowiedzialności i wagi swojego zadania nigdy nie zapominał, że równie istotna jest empatia, zrozumienie oraz poczucie humoru, którym zjednuje sobie wszystkich, niezależnie od wieku.

Także dla Tomka wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy są postępy w rehabilitacji małych podopiecznych, a co za tym idzie – uśmiech oraz wewnętrzny spokój ich najbliższych. Świadomość, że są w dobrych rękach jest dla nich niezwykle cenną wartością.

Wolny czas spędza wspólnie ze znajomymi, co doskonale wpisuje się w jego towarzyską naturę. Wielogodzinne rozgrywki snookera oraz wspólne kibicowanie ulubionej drużynie piłkarskiej czy wypad na koncert to najlepszy sposób na relaks i świetne samopoczucie.

Pod opieką Tomka znajdują się województwa: Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Podkarpackie, Małopolskie oraz Świętokrzyskie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Katarzyna Kowalska – Franka

Zapraszamy do kontaktu

Tel. +48 32 720 28 11

Biuro

ul. Szczecińska 10, Chorzów